Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bógwidze

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

335 000 zł46,70 m² 7 173,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Zacisze 1 w Kaliszu. Lokal składa się z: przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Borków Stary

Borków Stary(Bógwidze + 24 km)

1 090 000 zł170 m² 6 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 996 m²

Oferta sprzedaży dom pasywny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu pasywnego o powierzchni 170 m , położonego na dużej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Jasna

Jana Pawła II,Ostrów Wielkopolski(Bógwidze + 18 km)

490 000 zł111,50 m² 4 394,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:858 m²

Dom na sprzedaż, ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Jasnej. Dom położony jest w doskonałej lokalizacji w rejonie ulicy Jasnej. To wyjątkowa okolica, która łączy bliskość centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Kalisz

Korczak,Kalisz(Bógwidze + 22 km)

510 000 zł74 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam czteropokojowe mieszkanie (74m2) z dużym balkonem na osiedlu Korczak. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze czterokondygnacyjnego bloku po termoizolacji. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany, ul. Klasztorna

Nr 2,Koźmin Wielkopolski(Bógwidze + 23 km)

10 000 000 zł2 532 m² 3 949,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 248 m²

Sprzedam budynek pod Hotel w Koźminie Wielkopolskim przy ul. Klasztornej 70. Nieruchomość składa się z 8 działek zabudowanych budynkiem przeznaczonym pod noclegi. Działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Kazimierzowska

Kalisz(Bógwidze + 22 km)

44,78 zł/m²100,50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny lokal biurowy w ścisłym centrum Kalisza ul. Kazimierzowska Cena: 4 500 zł Powierzchnia: 100,5 m Poziom: i piętro Liczba pomieszczeń: 4 Opis nieruchomości: na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kalisz(Bógwidze + 22 km)

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie. Mieszkanie jest dwupokojowe z balkonem o powierzchni niecałej 48m2, znajduje się na 3 piętrze w bloku z cegły. Centralne ogrzewanie i woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Bógwidze

Bógwidze,wielkopolskie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proszę O kontakt na numer Do sprzedania gospodarstwo rolne z dwoma budynkami mieszkalnymi, budynkami gospodarczymi i garażami. Media: woda, prąd. Polecam Oferta nrwysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bógwidze

Bógwidze,wielkopolskie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:17 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bankowa

Śródmieście,Kalisz(Bógwidze + 22 km)

1 200 zł48 m² 24,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy ładne mieszkanie do wynajęcia, usytuowane na trzecim piętrze ocieplonego budynku z cegły. Funkcjonalna, rozkładowa przestrzeń obejmuje dwa przytulne pokoje, przestronny korytarz, wygodną.